هاینکس:از نظر تاکتیکی درخشان بودیم

سایت گل-
یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ در پایان بازی 3شنبه شب ورزشگاه آلیانس آرنا غرق در شادی و شعف بود و از نمایش ارائه شده توسط بازیکنانش در پیاده سازی بازی مد نظر او به شدت خوشحال بود.

بایرن مونیخ 3شنبه شب موفق شد تا در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بانتیجه 0-4 از سد بارسلونا عبور کند و دو گل از توماس مولر و گلهای آرین روبن و ماریو گومز شبی تاریخی و فراموش نشدنی را رقم زد تا بایرن عملا خود را به فینال ومبلی برساند.

درپایان این بازی یوپ هاینکس در صحبت هایی به اسکای سپورت آلمان گفت:«ما در طول تمام امسال فوتبالی فوق العاده را ارائه کردی. اشتها و عطش تیم برای موفقیت ، در دو سال گذشته خیلی رشد کرده. تیم ما کاری کرد که تاکتیک هایمان عملکرددرخشانی داشتند. ما به شدت دویدیم و جنگیدیم و این نتیجه قدرت و کلاس کاری ما بود.»

او در بخشی از صحبت هایش که در روزنامه آ.اس بازتاب یافته گفت:«ما طبیعتا به خاطر این نتیجه خوشحال هستیم ولی می دانیم که قبل از رسیدن به فینال،90 دقیقه دیگر انتظار ما را می کشدو در اسپانیا هم باید با همین انسجام 3شنبه شب کار کنیم.»

هاینکس ادامه داد:«بازیکنان من در داخل و خارج از زمین فوق العاده اند. این به ما اجازه می دهد تا نکات تاکتیکی لازم مقابل تیمی در کلاس بین المللی را به اجرا بگذاریم. مقابل بارسلونا کلید موفقیت این است که بتوانی در خط دفاعی با نظم و انسجام لازم بازی کنی و ارزش های بالایی را هم در خط حمله به نمایش بگذاری.»

این درحالی است که بایرن پیش از این قهرمانی اش در رقابت های بوندس لیگا را مسجل کرده بود و حالا هم در فینال جام حذفی آلمان حضور دارد. این تیم عملا در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز به میدان خواهد رفت(مگر آنکه در بازی برگشت مقابل بارسلونا شاهد طوفان بارسایی ها باشیم.) و از همین رو یوپ هاینکس تنها مربی این فصل اروپاست که می تواند با تیمش یک قهرمانی سه گانه دراین فصل به دست بیاورد. او در پایان رقابت های این فصل از بایرن جدا و جایش را به پپ گواردیولا خواهد داد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.