حضور و غیاب جشن پرسپولیسی ها/ غیبت دایی و عابدینی موجه ، دادگان …

سایت گل –
مراسم تقدیر باشگاه پرسپولیس از چهره های ماندگار این باشگاه دیشب در برج میلاد تهران برگزار شد. هرچند مثل تمام مراسم های این چنینی که در ایران برگزار می شود، برخی ایرادات را می شد به نحوه برگزاری مراسم دیشب گرفت، ولی واکنش های بخش عمده ای از حاضران در این مراسم و همچنین اصحاب رسانه ها حکایت از برگزاری قابل قبول تقدیر از چهره های ماندگار پرسپولیس توسط مسوولان این باشگاه داشت.
مثل هر مراسم دیگری از این دست، جشن دیشب هم غایبانی داشت که نبود آن ها تا حدودی طبیعی و غیرقابل اجتناب به نظر می رسد . نفراتی چون بهروز رهبری فرد و فرشاد پیوس که اخیرا موضع گیری های نسبتا تندی علیه کادرفنی، مدیریت باشگاه و حتی علی پروین داشتند ترجیح دادند تا در این مراسم غایب باشند تا با ارکان فعلی باشگاه چشم درچشم نشوند.
علی دایی هم که حتی در جشن گلریزان حاضر به آشتی با رویانیان نشده بود، به صورت کاملا قابل پیش بینی از حضور در مراسمی که بانی آن رویانیان به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود، غیبت داشت. با وجود تمام پیگیری های انجام شده توسط برگزارکنندگان امیر عابدینی هم ترجیح داد تا بعد از اختلافات شدید و جنگ لفظی تندی که پیرامون بازی نیمه نهایی جام حذفی با رویانیان داشت ، در این مراسم شرکت نکند. این در حالی بود که حبیب کاشانی مدیرعامل سابق پرسپولیس که در جریان منازعه حقوقی دایی و رویانیان به سود دایی شهادت داده بود یا محمود خوردبین که بعد از برکناری از سرپرستی پرسپولیس در کمیته های مختلف باشگاه هم حاضر نشده و مواضع تندی علیه رویانیان و برخی بزرگان حاضر در باشگاه انجام داده بود، در این مراسم حاضر شدند و حتی خوردبین برای دریافت تندیس خود روی سن هم رفت .
اما علامت سوال بزرگ مربوط به محمد دادگان بود. مدافع دهه 50 و اوایل دهه 60 پرسپولیس که با توجه به حضور چندساله اش در فدراسیون فوتبال و تحصیلات آکادمیک و … جزو چهره های شاخص قرمزها محسوب می شود، دیشب در ردیف غایبان قرار گرفت. هرچند که یکی دو بار توسط مجری مراسم حضور محمد دادگان در سالن اعلام شد ولی حاضران در مراسم دیشب شهادت می دهند که هرچه چشم چرخاندند دادگان را در هیچ نقطه ای ندیدند که ندیدند!!

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.