پرسپوليس ميزبان فينال جام حذفي شد

پس از کش‌وقوس‌هاي فراوان ورزشگاه آزادي تهران در تاريخ 15 ارديبهشت ميزباني ديدار پاياني جام حذفي فوتبال ايران – حماسه آزادسازي خرمشهر – را بر عهده خواهد داشت. شهر ميزبان ديدار فينال جام حذفي با قرعه کشي بين دو شهر تهران و اصفهان انتخاب شد. قرار است تماشاگران دو تيم نيز به صورت 50 – 50 در ورزشگاه حاضر شوند.

به گزارش ايسنا ، مراسم قرعه‌کشي محل فينال جام حذفي در حالي آغاز شد که مهدي تاج براي انتخاب قرعه‌ها از خبرنگاران پرسيد که آيا در ميان آن‌ها خانواده شهيد حضور دارد يا خير، که وي قرعه را بکشد. ولي با توجه به اينکه چنين فردي در ميان خبرنگاران حضور نداشت، اميني عضو هيات رييسه باشگاه سپاهان که از خانواده شهداست قرعه‌ها را انتخاب کرد.

محمد رويانيان و محمدرضا رحيمي در لحظاتي که قرعه‌ها برداشته مي‌شد بسيار استرس داشتند و با درآمدن قرعه ميزباني به نام پرسپوليس مديرعامل باشگاه سپاهان آه سردي کشيد ولي بدون هيچ مسئله‌اي اعلام کرد که قرعه را قبول دارد.

اين تصميم در حالي گرفته شد که باشگاه پرسپوليس ديروز (دوشنبه) اعلام کرده بود، بازي يا بايد در مشهد برگزار شود و يا به صورت رفت و برگشت. مسئولان باشگاه پرسپوليس پس از پيروزي مقابل داماش گيلان و صعود به ديدار پاياني اعلام کرده بودند، به هيچ وجه قرعه‌کشي را براي تعيين ورزشگاه ميزبان ديدار پاياني جام حذفي نمي‌پذيرند.

پيش از اين ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به عنوان گزينه اصلي ميزباني فينال جام‌حذفي در رسانه‌ها ياد شده بود.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و سپاهان روز 15 ارديبهشت برگزار مي‌شود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.