بالوتلي مهاجم خوبي است اما او را کنترل مي کنيم

به نقل از ايسنا، ماريو بالوتلي با دو گلي که مقابل آلمان در مرحله نيمه نهايي به ثمر رساند، خود را به مرد محبوب آتزوري تبديل کرد و باعث شد تا هواداران اين تيم براي فينال يکشنبه شب انتظاري بيشتري از او داشته باشند.

سسک فابرگاس هافبک تيم ملي فوتبال اسپانيا با وجود ستايش از ماريو بالوتلي گفت که در بازي يکشنبه شب مانع از هنرنمايي او خواهند شد.

فابرگاس که تک گل تيمش را ديدار مقابل ايتاليا در مرحله گروهي به ثمر رساند، افزود: ماريو بازيکن بسيار خوبي است و اين را در ديدار مقابل آلمان ثابت کرد. او دو گل بسيار زيبا را يکي با ضربه سر و ديگري با يک شوت سرکش به ثمر رساند. سبک بازي او را دوست دارم. پيش از اين ما مقابل هم قرار گرفته‌ايم.

فابرگاس که در اين رقابت‌ها در پست غير تخصصي خود يعني در خط حمله به کار گرفته شد، ادامه داد: بدون شک خط حمله ايتاليا با وجود بازيکناني همچون بالوتلي و آنتونيو کاسانو خطرناک خواهد بود، ولي با اين حال ما مي‌توانيم آنها را کنترل کنيم و مانع از هنرنمايي‌شان شويم. بايد در درجه اول خط حمله و مياني حريف را از کار بيندازيم. نبايد فراموش کنيم که ايتاليا در خط مياني هافبک توانايي همچون آندره پيرلو را در ترکيب دارد که نقش بسزايي در بازي‌هاي زيباي اين تيم داشته است. مطمئنا اگر نتوانيم پيرلو را کنترل کنيم، ايتاليايي‌ها بازي را در دست خواهند گرفت.

منبع ورزش3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.