اکیپ- ویدئوی اهدایی مورینیو به پی.اس.جی: چطور بارسا را ببرید

سایت گل- روزنامه اکیپ امروز گزارشی را منتشر کرده و در آن اعلام کرده که ژوزه مورینیو ، سرمربی پرتغالی رئال مادرید یک ویدئو مونتاژ را برای سرمربی پاری سن ژرمن ارسال کرده که حاوی اطلاعاتی مبنی بر نحوه غلبه بر بارسلوناست.

این درحالی است که بارسلونا و پاری سن ژرمن در هفته پیش رو و در مرحله یک چهارم پایانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

طبق این گزارش که در روزنامه آ.اس هم بازتاب یافته، مورینیو که یکی از دوستان صمیمی لئوناردو ، کارلو آنچلوتی و شیخ ناصر الخلائیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن است، در این ویدئو، نقاط ضعف بارسلونا را به آنها یادآوری کرده است.او در این ویدئو، موارد لغزش سیستم کاری تیم تیتو ویلانووا را اعلام کرده. در این تصویرها که اکثر آنها مربوط به بازیهای اخیر ال کلاسیکو است، متد کاری مورینیو نیز مشخص شده است.

این فصل رئال مادرید و بارسلونا ،6 بار مقابل هم بازی کرده اند که رئال مادرید توانسته به سه برد و دو تساوی دست یابند و یک بار هم مغلوب بارسا شدند.تنها باخت رئال مقابل بارسلونا در نوکمپ بود که با برد 2-3 بارسا همراه بود و البته بعد از آن در خانه توانست 1-2 بارسا را شکست دهد .

در مصاف رودرروی دو تیم مورینیو در بارسلونا شاهد تساوی 2-2 دو تیم بود و در خانه تیمش با نتیجه 1- 2 از سد بارسا عبور کرد.

در جام حذفی هم رئال مادرید، بارسلونا را در مرحله نیمه نهایی حذف کرد و به فینال رسید.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اکیپ، مورینیو حالا خواسته تا متد کاری موفقش را با کارلو انچلوتی و سرمربی ایتالیایی این تیم فرانسوی درمیان بگذارد تا بدین ترتیب به کار بارسا در رقابت های اروپایی پایان دهد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.