پروين: مي‌خواهم دوباره وارد گود شوم

کد خبر : 974355 زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/06 22:00

پروين: مي‌خواهم دوباره وارد گود شوم

مدير تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ تمام سختي‌ها را به جان مي‌خرم و اگر مربي خارجي نيامد به پرسپوليس کمک مي‌کنم.
[پروين: مي‌خواهم دوباره وارد گود شوم]

علي پروين در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس، در مورد احتمال انتخابش به عنوان سرمربي جديد پرسپوليس اظهار داشت:‌پس از اينکه اين موضوع را سردار با من مطرح کرد سريعا استخاره کردم و خدا را شکر همه چيز خوب در آمد اگر مربي خارجي نيامد به احترام سردار و به خاطر مردم اين پست را قبول مي‌کنم.

وي افزود: درست است که چند مدتي است از نيمکت دور بودم اما به عشق مردم مي‌خواهم تمام سختي‌ها را به جان بخرم و دوباره وارد گود شوم انشاءالله خدا به من کمک مي‌کند.

پروين ادامه داد:‌ خوشبختانه سردار امسال تيمي را بسته که بسيار قرص و محکم است من هر کاري که از دستم بر بيايد به خاطر رويانيان و پرسپوليس انجام خواهم داد. همه هواداران بدانند اگر سرمربي پرسپوليس شوم نياز به تک تک آنها دارم و بايد همه به من کمک کنند.

پروين خاطرنشان کرد: امروز در تماسي تلفني به سردار موافقت خودم را اعلام کردم و بايد ببينيم اگر اتفاق خاصي پيش نيايد انشاءالله سعي مي‌کنم با اين پرسپوليس دهه 50 يا 60 اين تيم را زنده کنم. البته بايد ببينيم خدا چه مي‌خواهد.

وي در پايان ضمن تشکر از رويانيان گفت:‌از رويانيان سپاسگزارم، او مرد عمل است و تا به امروز همه چيز را ثابت کرده است اعتماد او قوت قلب من است و سعي مي‌کنم بهترين عملکردم را در صورتي که باشم به نمايش بگذارم. سال سختي را در پيش داريم اما با اين بچه‌ها مي‌توانيم سالي بسيار شاداب و خوب را جشن بگيريم که انشاءالله اين اتفاق مي‌افتد البته مردم بدانند که سردار براي جذب سرمربي خارجي همه کار کرد اما شرايط طوري نبود تا اين افراد پرسپوليسي‌ شوند بايد بنشينيم تا ببينيم 24 ساعت آينده چه اتفاقي مي‌افتد.

منبع ورزش3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.