هاینکس: این بازی درس بزرگی برای ما بود؛ لیگ قهرمانان اروپا متفاوت از بوندس لیگاست

سایت گل- یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ به انتقاد از تیمش بعد از باخت 0-2 مقابل آرسنال در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

با وجود این باخت، این باواریایی ها بودند که به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند ولی سرمربی بایرن در پایان این بازی اعلام کرد که اوضاع آن طور که او برنامه ریزی کرده بود پیش نرفته.

در پایان بازی یوپ هاینکس به زد.دی.اف گفت:« من فکر می کنم که در مجموع می توان عملکرد تیم در بازی 4شنبه را مورد انتقاد قرار داد. در پایان بازی، ما خوش شانسی آوردیم. آن گل زودهنگام باعث شد تا ما تمرکز و ریتم بازی مان را از دست بدهیم. نمی گویم که سورپرایز شدیم ولی واقعا انتظارش را نداشتیم، به ویژه در نیمه اول. ما هیچ وقت با خونسردی و آرامش بیش از حد بازی نکردیم.معمولا هم این کار را نمی کنیم. این بازی باید یک درس بزرگ برای ما باشد: تا زمانی که بازی برگزار نشده باشد، هیچ وقت به دور بعد نرسیده ای. این را در بازی 4شنبه شب دیدیم که رقابت های لیگ قهرمانان اروپا داستانی متفاوت با بوندس لیگا دارد.»

کارل هاینس رومنیگه، رئیس بایرن هم در صحبت هایی اعلام کرد که تیمش با خوش شانسی به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده و اعلام کرد که جای خالی باستین شواین اشتایگر و فرانک ریبری کاملا محسوس بوده.

رومنیگه دراین باره گفت:« بازی 4شنبه شب بازی سختی بود و ما 0-2 باختیم. ما خوش شانس بودیم که در بازی رفت به پیروزی رسیده ایم و همین باعث می شود تا ما به دور بعد صعود کنیم. این شاید یک هشدار بزرگ رای ما در لیگ قهرمانان اروپا باشد. آمادگی تیم ها در این رقابتها بالاست و باید فروتن باشی. نبود شواین اشتایگر و ریبری کاملا محسوس بود.»

آرین روبن هم در مورد این بازی گفت:« ما نباید اجازه دهیم که چنین اتفاقی تکرار شود. آرسنال چیزی برای از دست دادن نداشت. ما می بایست جنگنده تر رفتار می کردیم. شاید این زنگ بیدارباشی برای همه ماست.»

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.