استقلال به دنبال صدرنشيني در آسيا

استقلال روز چهارشنبه در دومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا ميزبان تيم العين امارات است. العين صدرنشين گروه D است و در بازي اول الهلال عربستان را 3 بر يک شکست داد.

به گزارش ورزش 3، حريف استقلال صدرنشين ليگ امارات هم است. اين تيم در 18 بازي 59 گل زده که نشان‌دهنده قدرت کوبندگي خط حمله تيمش است. البته استقلال هم بهترين خط دفاع ليگ برتر ايران را در اختيار دارد و تقابل مهاجمان خطرناک العين با مدافعان و دروازه‌بان استقلال ديدني خواهد بود. البته به شرطي که مهدي‌ رحمتي مصدوم به بازي با العين برسد. در غير اينصورت شرايط استقلال در اولين بازي خانگي و آسيايي‌اش سخت خواهد شد.

استقلال از نظر فني مشکلي ندارد هرچند از نظر مالي اين تيم در وضعيت نابساماني است. اما امير قلعه‌نويي مي‌گويد استقلال از نظر فني روز به روز بهتر شده است. در بازي با الريان قطر هم استقلال نشان داد که يکي از بزرگان فوتبال آسياست.

آبي‌پوشان اميدوارند که هواداران‌شان چهارشنبه آنها را تنها نگذارند و با حضور پرشمار و پرشور در ورزشگاه آزادي يار دوازدهم استقلال در اين بازي باشند.

امير قلعه‌نويي در دو روز گذشته در تمرينات استقلال حاضر نشده تا شايعه‌هاي زيادي در مورد سرمربي استقلال منتشر شود. هرچند نزديکان قلعه‌نويي علت خانه نشيني دو روزه او را بيماري سرماخوردگي عنوان کرده‌اند.

با اين حال هواداران استقلال اميدوارند قلعه‌نويي را زودتر در کنار تيم‌شان ببيند و خيال‌شان راحت شود.

به جز مهدي رحمتي وضعيت خسرو حيدري هم در ابهام است و شايد حيدري هم به دليل مصدوميت نتواند استقلال را همراهي کند.

آبي‌پوشان مي‌خواهند در ورزشگاه آزادي و در اولين ديدار خانگي خود در آسيا با پيروزي برابر صدرنشين ليگ امارات هم خودشان جاي العين را در صدر گروه D بگيرند و هم براي حريفان آينده خود در آسيا خط و نشان بکشند.

در گروه D اکنون العين امارات با 3 امتياز صدرنشين است. استقلال ايران و الريان قطر با يک امتياز در رده دوم و سوم هستند و الهلال عربستان هم بدون امتياز چهارم است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.