قرباني: قصد توهين به ترکي را نداشتم

پيروز قرباني در مورد اينکه با پيروزي مقابل پرسپوليس موفق شدند نوار نباختن‌هاي اين تيم را قطع کنند، گفت: اين موضوع را همين الان از دوستان خبرنگار شنيدم و فکر مي‌کنم موضوع مهمي نيست، ما فقط به فکر خودمان و جايگاهي که داريم هستيم.

به گزارش ورزش 3،وي افزود: پرسپوليس نسبت به ديدار رفت، پيشرفت بسيار زيادي کرده است و امروز بازي خوبي انجام دادند. ما هم زحمت زيادي کشيديم و توانستيم در نهايت به پيروزي برسيم.

قرباني درمورد اينکه به خاطر مصاحبه عليه ترکي به جلسه کميته انضباطي رفته است، گفت: براي آن اتفاق به کميته انضباطي نرفته‌ام و در قالب نامه‌اي در مورد آن صحبت‌ها توضيح دادم، قصد توهين نداشتم اما ادبياتم هم خوب نبود، بعد از بازي فشار زيادي را تحمل مي‌کرديم و اگر توهيني شده است عذرخواهي مي‌کنم. در فوتبال بايد ياد بگيريم که بازيکن، خبرنگار، داور و … همه زحمت مي‌کشند و بايد به يکديگر احترام بگذاريم.

مدافع راه‌آهن در مورد شکايت باشگاه استقلال از او به خاطر مصاحبه‌اي که پس از ديدار استقلال و راه آهن انجام داد، گفت: بله استقلال از من شکايت کرده است، خدا را شکر مي‌کنم که ازدواج کردم، اگر با وجود اين تعداد پرونده در کميته انضباطي اکنون به خواستگاري مي‌رفتم، مطمئنا جواب رد مي‌گرفتم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.