ويلشر: اين شکست ربطي به ونگر ندارد

به نقل از ساکرنت، آرسنال در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا در رويارويي با بايرن مونيخ آلمان با نتيجه 3 بر يک مغلوب شد تا در ديدار برگشت در خانه حريف کاري سخت پيش رو داشته باشد.

در اين ديدار توني کروس 7، توماس مولر 21 و ماريو ماندزوکيچ 77 براي بايرن مونيخ گل زدند و تنها گل آرسنال را نيز لوکاس پودولسکي، بازيکن پيشين باواريايي‌ها در دقيقه 55 وارد دروازه تيم پيشين خود کرد.

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال که به دليل شکست ابتداي هفته برابر تيم دسته اولي بلکبرن و حذف از جام حذفي انگليس مورد انتقادهاي فراواني قرار گرفته بود، با شکست برابر بايرن مونيخ دردسرهايش افزايش يافت.

جک ويلشر معتقد است بازيکنان به جاي ونگر بايد مورد سرزنش قرار بگيرند و تمامي انتقادهايي که از ونگر مي‌شوند ناعادلانه است.

«به هيچ وجه تصور نمي‌کنم ونگر سزاوار انتقاد باشد. او به ما تمرين مي‌دهد و ما را براي حضور در ميدان آماده مي‌کند. اين به ما بستگي دارد که در طول مسابقه چطور ظاهر شويم. ونگر به ما روحيه داده و براي حضور در ميدان به ما انگيزه کافي مي‌دهد.»

ويلشر افزود: به عقيده من بازيکنان بايد مسئوليت اين شکست را به گردن بگيرند. آنقدر بزرگ شده‌ايم که بخواهيم مسئوليت آن را به عهده بگيريم. ونگر 16 سال است که در آرسنال حضور دارد و به افتخارهاي زيادي رسيده‌ است. هيچ کس نمي‌تواند عملکرد او را زير سوال ببرد. با اميد رو به جلو نگاه مي‌کنيم و اميدواريم در ديدارهاي بعدي عملکرد بهتري به نمايش بگذاريم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.