رونی: دیدن گاسکوئین در این شرایط واقعا ناراحت کننده است

سایت گل- وین رونی، ستاره منچستریونایتد، از اینکه پل گاسکوئین، قهرمان دوران کودکی اش، شرایط جسمی و روحی بدی را سپری می کند، بسیار ناراحت است.

ستاره سابق سه شیرها که سال ها با اعتیاد به الکل دست و پنجه نرم کرده، شرایط چندان مساعدی ندارد و تصاویری که به تازگی از او منتشر شد، هوادارانش از جمله رونی را سخت ناراحت کرد.

مهاجم گلزن شیاطین سرخ معتقد است شاید اگر انتقال گاسکوئین به منچستریونایتد در میانه دهه 1990 انجام می شد، او زیر نظر فرگوسن شرایط دیگری پیدا می کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” هرگز نمی دانید که چه اتفاقی ممکن بود رخ بدهد اما می دانم که سرالکس در مراقبت از بازیکنانش بهترین است و هر کاری می کند تا بازیکنانش بهترین کار را انجام بدهند.

مطمئنم که او حداقل تلاش می کرد تا به “گازا” کمک کند. واقعا حیف شد که چنین اتفاقی برای او رخ داد. او قهرمان دوران کودکی من بود.

دیدن شرایط او برای همه ناراحت کننده است. من برای او بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم که بتوانم خود را از این شرایط خلاص کند.

مطمئنم که همه، هر طرفدار انگلیس و همه طرفداران گاسکوئین برای او بهترین ها را آرزو می کنند. او دوران بدی را سپری می کند و من بهترین ها را برای او آرزو دارم. من تنها 14 یا 15 سال داشتم که چند باری با او تمرین کردم.

برای اورتون، خرید چنین بازیکنی باور نکردنی بود؛ به ویژه اینکه من چند سال بازی های او را در تیم ملی انگلیس دنبال می کردم.

هیچ وقت به آن اندازه به او نزدیک نشده بودم که بخواهم با او حرف بزنم زیرا ما در زمان های مختلفی تمرین می کردیم. اما من خیلی خوش شانس بودم؛ 3-2 بار با تیم اول تمرین کردم؛ کمی خجالت می کشیدم اما به عنوان یک پسربچه، تجربه فوق العاده ای برای من بود. وقتی به خانه برگشتم، به دوستانم گفتم من با پل گاسکوئین تمرین کردم. دیدن کارهایی که او با توپ انجام می داد، فوق العاده بود.

او در اورتون، آخرین روزهای دوران حرفه ای اش را سپری می کرد اما باز هم تاثیر زیادی در بعضی از بازی های داشت. کارهایی که هر بازیکنی آرزوی آن را دارد

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.