گزارش روز: ترکیب احتمالی رئال مورینیوی در مضیقه برای ال کلاسیکو

سایت گل- غیبت سرخیو راموس، په په و کوئنترائو در بازی امشب ال کلاسیکو که از دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود قطعی است. همین موضوع باعث شده تا مورینیو به فکر برنامه های خاصی برای خط دفاعی تیمش بیفتد. اسین، واران، کاروالیو و آربلوا بازیکنان برگزیده شده توسط مورینیو برای حضور در خط دفاعی رئال هستند.

همان مدافعانی که روز 6 ژانویه مقابل رئال سوسیداد قرار گرفتند. در آن بازی رئال سه گل دریافت کرد ولی نباید فراموش کرد که رئال در آن بازی و بعد از اخراج آدان در دقیقه 6 بازی، برای 84 دقیقه ده نفره مقابل حریفش قرار گرفت.

از میان این 4 مدافع، آربلوا 2191 دقیقه سابقه بازی کردن دراین فصل را دارد و باتجربه ترین مهره مورینیو در این بازی ال کلاسیکو است. او دومین مدافع رختکن رئال با بیشترین دقایق حضور در ترکیب تیمش در طول این فصل بعد از سرخیو راموس با 2231 دقیقه است و بعد از آنها په په با 2094 دقیقه بازی در رده سوم است. از سه مدافع دیگری که امشب در ترکیب رئال قرار می گیرند، در طول این فصل زیاد استفاده نشده و اسین 1344 دقیقه، واران 1339 دقیقه و کاروالیو 720 دقیقه در طول فصل برای کهکشانی ها به میدان رفته اند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس از سوی دیگر محرومیت دی ماریا در این بازی بدان معناست که مورینیو باید از میان مودریچ و کایه خون یکی را برای همراهی کریستیانو رونالدو و اوزیل برگزیند و به نظر می رسد که بنزما بازیکن منتخب مورینیو برای این بازی باشد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.