اکبري: اشتباه کردم به پرسپوليس رفتم

جلال اکبري در گفت و گو با خبرگزاري پانا در خصوص وضعيت خود اظهار داشت:خدا را شکر در وضعيت خيلي خوبي هستم و هيچ مصدوميتي ندارم. با بدنساز ذوب آهن بدنسازي کردم و حدود 80 درصد آمادگي لازم را بدست آوردم اما از برخي ناملايمتي ها ناراحتم.

وي افزود: من پاي خود را براي پرسپوليس دادم ولي حتي يک زنگ ساده هم از اين باشگاه به من نزدند. از آنها دلگيرم. ايرادي ندارد خدا جاي حق نشسته. به خاطر اين تيم بود که رباط پاره کردم و از فوتبال دور شدم. بازهم علي دايي چند بار به من زنگ زد و حالم را پرسيد اما بقيه انگار نه انگار که چنين بازيکني داشتند.

مدافع چپ سابق پرسپوليس تصريح کرد:پشيمانم که چرا از سپاهان به پرسپوليس رفتم. اين بزرگترين اشتباه من بود. البته نمي خواستم سپاهان را ترک کنم و اجباري شد. تمام تلاشم را کردم تا امسال به سپاهان برگردم تا محبت هاي اين باشگاه را جبران کنم اما نشد و مرا نخواستند.

اکبري گفت: تجربه بازي در پرسپوليس را نداشتم. اوايل وقتي به اين تيم رفتم همه چيز خوب بود اما اين تيم مديريت قوي نداشت و اصلا معلوم نبود تصميم گيرنده کيست. بازي کردن در پرسپوليس واقعا سخت است چون همه تيم ها با انگيزه جلوي اين تيم بازي مي کنند. وقتي تيم بزرگي هم مثل پرسپوليس نتيجه نگيرد، بازيکنش به چشم نمي آيد. البته من از اين بايت که توانستم 2 قهرماني جام حذفي با اين تيم بياورم و در آن نقش داشته باشم، خوشحالم.

وي تاکيد کرد: تازه 28 سالم است و فوتبالم نابود نشده. تجربه و انگيزه اي که در پرسپوليس به دست آوردم مي خواهم با قدرت برگردم و همان بازيکن سالهاي قبل تبديل شوم. انشالله قسمت باشد در ليگ برتر امسال بازي مي کنم. با 3 تيم حرف زدم. الان هم هيچ نگراني ندارم چون همه چيز دست خداست و مي خواهم با قدرت برگردم.

مدافع چپ پرسپوليس افزود: 30 درصد از اين تيم طلب دارم و شکايت هم کردم. کميته انضباطي راي خود را صادر کرده و قرار است با مسئولان پرسپوليس رودررو صحبت کنم تا طلبم را بپردازند.

اکبري در خصوص بيانيه باشگاه سپاهان عليه بنگر که اين بازيکن را هم مورد هدف قرار داده بود، گفت: براي سپاهان احترام زيادي قائلم. دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم اما حتما چيزي بوده که بنگر از اين تيم جدا شده. قرار نيست که همه بازيکنان کل عمر خود را در يک باشگاه سپري کنند.

منبع ورزش3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.