کاسیاس،امروز زیر تیغ جراحی؛ غیبت شش تا هشت هفته ای سن ایکر

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه مادریدی آ.اس ایکر کاسیاس دروازه بان باشگاه رئال مادرید در پی ضربه ای که در بازی 4شنبه شب رئال مقابل والنسیا به دستش وارد شد، دچار شکستگی یکی از انگشتان دستش شده و امروز زیر تیغ جراحی می رود.

بعد از انجام این جراحی کاسیاس شش تا هشت هفته از میادین ورزشی دور خواهد ماند. مصدومیت او صبح روز 5شنبه در وب سایت رسمی باشگاه رئال اعلام شد.پزشکان و اعضای باشگاه رئال در انتظار یک معجزه بودند و امیدوار بودند که او به بازی رئال مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا برسد ولی حالا امیدهای آنها ناامید شد. هر چند که هنوز هم امیدوارندتا روند بهبود او با سرعت بیشتری پیش برود.بازی برگشت دو تیم در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا روز 5 مارس برگزار می شود و احتمال دارد تا کاسیاس به آن بازی برسد ولی در طول این مدت کاسیاس به طور قطع شانس حضور در بازیهای رئال در لالیگا مقابل ختافه (27 ژانویه)، گرانادا (2فوریه)، سویا (9 فوریه)، رایو وایه کانو (17 فوریه) و دپورتیوو لاکرونیا (24 فوریه ) را از دست خواهد داد و مشخص نیست که آیا او به بازی ال کلاسیکو که در اولین هفته ماه مارس در برنابئو برگزار می شود برسد یا خیر.

کاسیاس به علاوه در دو بازی تیمش در مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری مقابل بارسلونا که در روزهای 30 ژانویه و 27 فوریه برگزار می شود نیز غایب خواهد بود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.