سایپا 1- فولاد1؛ سرد بود، دود بود، زمستان بود!

سایت گل –
گلها:تورتا (13 ) برای سایپا و نوری (پنالتی 16) برای فولاد
ساعت 15 ، ورزشگاه انقلاب کرج
تماشاگر :1000 نفر
داور: سعید مظفری
اخطار:شکوری (سایپا)
سایپا :رحمان احمدی ، حامد شیری ، مجید ایوبی، ابراهیم شکوری ، اسحاق سبحانی ،میلاد غریبی،سجاد شهباززاده ، جونیورتورتا ، ابراهیم صادقی، محسن ارزانی ،سعید دقیقی(85 کاوه رضایی)
سرمربی:مجتبی تقوی
فولاد:ارشاد یوسفی عبدالله کرمی ایوب والی مهرداد جماعتی امید خالدی ، مهدی نوری ، ایوب کلانتری(78 شهاب کرمی ) ، بختیار رحمانی ، عباس پورخسروانی ، لوسیانو پریرا ، آرش افشین(84 ساسان انصاری)
سرمربی: حسین فرکی
شرح بازی در نیمه اول:
سایپا بازی را تهاجمی و سریع شروع کرد و خیلی زود در دقیقه 13 با ضربه سر تورتا به گل رسید ولی فولاد از این ضربه جا نخورد و با پنالتی نوری بازی را مساوی کرد. فولاد با بازی خوب در این دقایق سایپا را عقب راند اما بعد از ده دقیقه دوباره کنترل بازی در اختیارسایپا قرار گرفت و این تیم دوبار بخت های خوبی را به دست اورد که ارشاد یوسفی دروازه فولاد را نجات داد.

شرح گلها:
سایپا (1-0): ارسال صادقی از سمت راست و ضربه سر تورتا به گل اول بازی تبدیل شد.
فولاد (1-1): خطای شکوری روی جماعتی فولاد را صاحب پنالتی کرد و مهدی نوری بی اشتباه بازی را به تساوی کشاند.

بهترین بازیکن:جونیور تورتا هافبک برزیلی سایپا در روز بد هافبک های سایپا نمایش خوبی از خود نشان داد و در این بازی معمولی به چشم امد.

اتفاق ویژه:آلودگی هوا تاثیر خود را روی روند بازی گذاشت و حتی در نیمه اول به نظر می رسید دود در زمین قابل مشهاده است. اندک تمتشاچی این بازی و البته بازیکنان همه از انجام این بازی متعجب بودند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.