فرديناند: هواداران خانه ام را محاصره کردند

به گزارش ورزش 3،در حالي که اين ملي پوش انگليس مذاکرات تمديد قرارداد با منچستريونايتد را دنبال مي کرد، عکس هايي از او در کنار پيتر کنيون، مدير اجرايي چلسي، منتشر شد که موجب خشم هواداران يونايتدها شد.

اين هواداران که چهره شان را پوشانده بودند و خود را اعضاي گروه “يونايتد بويز” معرفي مي کردند، از فرديناند مي خواستند که قراردادش را با منچستريونايتد تمديد کند.

او در گفتگو با نشريه فور فور تو گفت:” من به داخل خانه رفتم و يک چوب پيدا کردم تا از خودم دفاع کنم. به کنار ديوار رفتم و منتظر بودم بيينم چه اتفاقي رخ مي دهد. گروهي از هواداران با کلاه و نقاب، در حالي که صورت هاي شان را پوشانده بودند، جلوي در جمع شده بودند.

يکي از آنها ناگهان فرياد زد ” ما اعضاي يونايتد بويز هستيم، قراردادت را تمديد کند. من گفتم در مورد چه صحبت مي کنيد؟ من مذاکرات تمديد قراردادم را دو ماه قبل آغاز کرده ام؟ شما نگران چه هستيد؟”

او همچنين در مورد ماجراي ملاقات با کنيون گفت:” من براي ديدن مدير برنامه هايم رفته بودم و ديدن که کينون هم با اوست. يک نفر عکس گرفت و اعلام کرد که ما با هم غذا خورديم. من به آنها گفتم اگر من بخواهم به يک باشگاه ديگر بروم، اين کار را در روز روشن مي کنم؟

يکي از همسايه ها به پليس زنگ زد و وقتي صداي آژير آمد، همه آنها فرار کردند.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.