احتمال کسر 3امتياز توسط فيفا از نساجي

به نقل از ورزش 3،هوشنگ نصيرزاده اظهار داشت: باشگاه نساجي مازندارن به دليل شکايت المير توليا دروازه بان سابق خود که 40 هزار دلار از اين باشگاه طلب دارد، از سوي فيفا محکوم شده است. وي به فيفا شکايت کرده بود و از مدت ها پيش اين شکايت بين نساجي و فيفا در جريان بود.
به گزارش فارس ، اين کارشناس ادامه داد: مسئولان باشگاه نساجي از المير توليا وقتي که ايران را ترک کرده بود يادداشتي گرفته بودند که با باشگاه تسويه حساب کرده است درحالي که بايد مبالغ دقيق پرداختي را قيد مي کردند و در واقع گفته مي شد که مطالبه اي از باشگاه ندارد و از نکات جالب اينکه در دو دوره گذشته برخي مکاتباتي که پاسخ فيفا بود به زبان فارسي تهيه و به هيئت مازندارن ارسال مي شد يا اينکه اگر مکاتباتي را به فدراسيون مي فرستادند به زبان فارسي بود. همين موضوع باعث شد که فيفا راي به محکوميت 40 هزار دلار در حق بازيکن خارجي سابق تيم بدهد.
نصيرزاده تصريح کرد: در چند ماه پيش مکاتباتي با فيفا صورت گرفت که به دليل برخي از محدوديت ها و مشکل انتقال ارز باشگاه در حال بحراني است و امکان پرداخت بانکي براي نساجي وجود ندارد ولي فيفا در جلسه اي که اعضاي کميته وضعيت بازيکنان و حتي شخص مارسل ماتير رئيس کميته انضباطي فيفا هم حضور داشته به اين نتيجه رسيدند که آنها بايد سعي کنند اين پول را ظرف مدت يک ماه به بازيکن خارجي تحويل دهند و اگر اين اتفاق رخ ندهد 3 امتياز بار اول کسر مي کند و در بار دوم 3 امتياز ديگر و در بار سوم به دسته پايين تر سقوط مي کند. که از اين فرصت يک هفته باقي است ولي متاسفانه متولي در اين باشگاه در نظر گرفته نشده است و ممکن است اين تيم خوب مازندراني ظرف هفته آينده با کسر امتياز فيفا مواجه شود که در آن صورت حتي اگر بخواهد به دادگاه عالي ورزش هم شکايت کند هزينه آن دو برابر پولي است که به اين بازيکن خارجي بدهکارند.
وي خاطر نشان کرد: اين موضوع را به اين دليل رسانه اي کرديم آنهايي که مي خواهند به نساجي کمک کنند با پرداخت پول المير توليا از برخورد فيفا تا هفته آينده جلوگيري کنند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.