نایب رئیس کمپانی امیریتس: آرسنال خوب نباشد، پول کمتری به آنها می دهیم

سایت گل- کمپانی هوایپمایی امیریتس، اسپانسر اصلی باشگاه آرسنال، اعلام کرد اگر این باشگاه نتواند در رقابت های فصل آینده چمپیونزلیگ جضور پیدا کند، قراردادش را با این باشگاه فسخ خواهد کرد.

توپچی ها سالانه 30 میلیون پوند از کمپانی هواپیمایی دریافت می کنند اما بوتروس بوتروس، نایب رئیس این کمپانی اعلام کرد اگر نتایج آرسنال انتظارات را برآورده نکند، مبلغ کمتری به این باشگاه پرداخت خواهند کرد.

هرچند آرسنالی ها در حال حاضر در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار دارند اما در صورتی پیروزی چلسی در دیدار امشب مقابل استون ویلا، به رتبه چهارم سقوط خواهند کرد. ضمن اینکه تیک های اورتون، تاتنهام وست بروم نیز با آنها هم امتیاز هستند.

بوتروس بوتروس به خبرنگاران گفت:” در قرارداد ما تا سال 2015 بندهای مشخصی وجود دارد. براین اساس، اگر آنها نتوانند نمایش های مورد نظر را داشته باشند، پول کمتری دریافت خواهند کرد. لیگ قهرمانان هم بخشی از این قرارداد است. این مسئله تنها باعث می شود تا آنها حواس شان جمع باشد. این هم برای ما و هم برای آنها، عادلانه است.”

امیریتس علاوه بر اسپانسر پیراهن، حق نام گذاری ورزشگاه اختصاصی آرسنال را نیز عهده دارد. آرسنالی ها در 7 سال اخیر به هیچ جامی دست پیدا نکرده اند اما کمپانی امیریتس از هم اکنون به دنبال تمدید قرارداد با باشگاه لندنی برای 5 سال دیگر است.

” آرسنال باشگاه فوق العاده ای است؛ بسیار سازمان یافته با یک مربی بی نظیر.”

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.