اینتر 1-1 جنوا؛ نرآتزوری، یک قدم به جلو، دو قدم به عقب

سایت گل- با تساوی 1-1 اینتر مقابل جنوا، فاصله این تیم با یوونتوس صدرنشین نسبت به هفته قبل 2 امتیاز افزایش پیدا کرد.

در این دیدار تیم میهمان دردسر زیادی برای شاگردان استراماچونی ایجاد کرد و در نهایت این کامبیاسو بود که تیمش را از یک شکست خانگی نجات داد.

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 5 می توانست به گل برسد اما دیه گو میلیتو ارسال آنتونیو کاسانو را از دست داد.

چند دقیقه بعد کاسانو بار دیگر یک فرصت خوب ایجاد کرد اما این بار رودریگو پالاسیو بود که این موقعیت مناسب گلزنی را از دست داد.
بعد از دقایق پر تب و تاب اولیه، مه آلود شدن زمین بازی، شرایط را برای دو تیم، به ویژه اینتر که به دنبال رسیدن به گل برتری بود، سخت کرد.

در حالی که بازیکنان اینتر در این شرایط حسابی به دردسر افتاده بودند، تیم میهمان بهترین موقعیت گلزنی اش در نیمه اول را به دست آورد. پاس برتولاچی برای ایموبیله و شوت این بازیکن، می توانست به گل اول بازی منجر شود اما سمیر هاندانوویچ با یک دست توپ را دفع کرد. در نهایت بازی در نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

در آغاز نیمه دوم پالاسیو می توانست خیلی زود اینتر را پیش بیندازد اما این بازیکن پاس میلیتو را از بالای دروازه به بیرون زد. چند دقیقه بعد، بار دیگر میلیتو، هموطنش را در موقعیت گلزنی قرار داد اما این بار هم سباستین فری اجازه گلزنی به پالاسیو ندارد.

در حالی که موقعیت های گلزنی اینتر یکی بعد از دیگری از دست می رفت، جنوا در دقیقه 77 توسط ایموبیله به گل رسید. بازیکنان اینتر در زمین خودشان توپ را از دست دادند و این فرصت خوبی برای ایموبیله ایجاد کرد و او بعد از پشت سر گذاشتن رانوچیا، با ضربه ای دقیق هاندانوویچ را مغلوب کرد.

چند دقیقه بعد رانوچیا می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه سر او از بالای دروازه جنوا به بیرون رفت. در نهایت در دقیقه 85 ارسال کاسانو، با ضربه سر کامبیاسو به گل تساوی تبدیل شد تا نرآتزوری از یک شکست خانگی فرار کند.

شاگردان استراماچونی برای رسیدن به گل پیروزی تلاش زیادی کردند و میلیتو می توانست در دقیقه 90 یک گل سه امتیاری به ثمر برساند اما باز هم ضربه او در چهارچوب نبود تا بازی در نهایت با تساوی 1-1 به پایان برسد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.