برنامه ویلاس بواس برای یافتن جانشینی برای گرت بیل

سایت گل- باشگاه تاتنهام قصد دارد تمام تلاشش را به خرج دهد تا مانع از جدایی گرت بیل در تابستان آینده شود اما برای جدایی احتمالی این ستاره ولزی نیز برنامه های زیادی دارند.

باشگاه های زیادی به دنبال به خدمت گرفتن گرت بیل هستند اما به نظر می رسد مقصد این بازیکن لالیگا خواهد بود.رئال و بارسا تلاش زیادی دارند تا این ستاره 50 میلیون پوندی را به خدمت بگیرند و می خواهند هر طور شده او را از چنگ رقیب خارج کنند.

ژوزه مورینیو از مدت ها پیش به دنبال به خدمت گرفتن گرت بیل است و در سه فصل گذشته هر بار پیشنهادهایی به باشگاه تاتنهام برای خرید او ارائه داد.

رئال و تاتنهام از تابستان گذشته و بعد از انتقال 32 میلیون پوندی لوکا مودریچ رابطه بهتری پیدا کرده اند و در چند ماه اخیر مذاکراتی در مورد انتقال گرت بیل به سانتیاگو برنابئو داشته اند.

در صورتی که تاتنهام به رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان راه پیدا کند، شانس بیشتری برای حفظ بیل خواهد داشت. هنوز سه سال و نیم از قرارداد این ستاره ولزی با باشگاه لندنی باقی مانده اما آنها که امید چندانی برای حفظ بیل ندارند، از همین حال به استعدادیاب های شان دستور داده اند تا به دنبال گزینه های مناسبی برای جانشینی او باشند.

البته بخشی از درآمد حاصل از فروش او صرف هزینه های استادیوم جدید تاتنهام خواهد شد اما ویلاس بواس می تواند امیدوارم باشد که بخش قابل توجهی از این انتقال را می تواند صرف خریدهای تابستانی اش کند. ویلیان، ستاره شاختار دونتسک یکی از گزینه های سرمربی پرتغالی است که البته احتمال خرید او در تابستان آینده بیش از بازار نقل و انتقالات ژانویه است.

ژوائو موتینیو و کریستین اریکسن دیگر گزینه های بزرگ تاتنهام هستند اما به نظر می رسد هیچ یک از آنها تمایل چندانی برای رفتن به وایت هارت لین ندارند.

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.