فان پرسی: روزهای خوب من در راه است؛تا به اینجا شرایطمان قابل قبول است

سایت گل- روبین فان پرسی ستاره هلندی باشگاه منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات تابستانی از آرسنال جدا شد و به یونایتد پیوست. حالا و در آستانه بازی حساس یونایتد مقابل سیتی او به هواداران تیمش قول داده که به مراتب بهتر از اینها کار خواهد کرد و گلهای بیشتری خواهد زد و پاس گلهای بیشتری خواهد داد.

اودر 19 دیداری که برای تیم فرگوسن برگزار کرده، 13 گل به ثمر رسانده و تعدادگلهایش در رقابت های لیگ برتر 10 گل است. البته خود فان پرسی به اینها راضی نیست.

این ستاره 29 ساله روزهای خوبی را در اولدترافورد پشت سرمی گذارد و حالا در صحبت هایی به ام.یو.تی.وی گفته:« وقتی همه تو را دوست داشته باشند، این محبوبیت به تو بال می دهد. من از حضور در یونایتد راضی و خوشحالم و به نظر می رسد که همه از حضور من در این تیم خوشحال هستند. ولی من به اینها راضی نمی شوم. اگر به آمار و ارقام من نگاه کنید، من در 19 بازی، 13 گل زده ام. خوب است ولی می خواهم بهتر از اینها باشم و بیش از اینها گل بزنم. می خواهم تا جایی که ممکن است به جلو پیش بروم.»

این درحالی است که یونایتد شروع خوبی در رقابت های این فصل لیگ برتر داشته و در حال حاضر در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و به دور یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا نیز راه یافته. دراین میان سرالکس فرگوسن گلایه هایی از عملکرد دفاعی تیمش دارد ولی فان پرسی از اینکه روندهای برد تیمش ادامه دارد، راضی به نظر می رسد.

فان پرسی دراین باره گفته:« ما به پیروزی می رسیم. در لیگ برتر در صدر جدول هستیم و مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را هم در صدر جدول گروهمان به پایان بردیم. شاید تا چند ماه پیش ، خواسته همه ما همین بوده. تا به اینجا شرایط قابل قبولی داشته ایم و اوضاع خوب است. الان باید پیشرفت کنیم. اگر بتوانیم گلهای کمتری دریافت کنیم، زندگی برایمان آسان تر می شود.»

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.