بازديد رويانيان از ورزشگاه تازه تأسيس يونتوس

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان پس از مذاکره با آدريانو گالياني قائم مقام باشگاه آ.ث.ميلان و همچنين فرانکو باره‌سي و امضاي تفاهم‌نامه با اين باشگاه مطرح ايتاليايي عازم تورين شد و از استاديوم تازه تأسيس باشگاه يوونتوس بازديد کرد.

محمد رويانيان نشستي با طراح و مجري اين استاديوم که در سال 2011 تأسيس شده است، داشت و به اتفاق وي از بخش‌هاي مختلف اين ورزشگاه بازديد به عمل آورد.

رويانيان در اين نشست درباره تأسيس يک ورزشگاه 30 هزار نفري براي پرسپوليس در سال‌هاي آتي مشاوره‌هايي از اين طراح ايتاليايي دريافت کرد و نظرات کارشناسي وي را جويا شد.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس همچنين از کمپ بين‌المللي نوارلو که کمپ اختصاصي باشگاه نوارا ايتاليا است، بازديد کرد.

رويانيان نشستي با مدير اين باشگاه داشت و درباره نحوه همکاري اين باشگاه ايتاليايي با پرسپوليس مذاکره کرد.

مدير باشگاه نوارا خطاب به رويانيان گفت: ما به اندازه آ.ث.ميلان، اينتر و يونتوس مطرح نيستيم اما فوتبال ايتاليا در تيم‌هاي بزرگ خلاصه نمي‌شود و تيم‌هاي کوچکتر امکانات بزرگي دارند و با برنامه‌ريزي در بخش فني، تاثيري در افتخارآفريني‌هاي ملي و باشگاهي ايتاليايي داشته‌اند.

رويانيان نيز به مدير باشگاه نوارا گفت: از بدو ورود به کمپ نوارلو مشاهده کردم که باشگاه شما افتخارات و کاپ‌هاي زيادي را در طول حيات خود کسب کرده است. اين کمپ بسيار زيبا، مدرن و با امکانات است و من به شما تبريک مي‌گويم که ابتدا به دنبال زيرساخت‌ها بوده و با داشتن چنين امکاناتي مي‌توانيد با کمي سرمايه‌گذاري بيشتر، حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشيد.

رويانيان با مدير باشگاه نوارا درباره اعزام تيم‌هاي پايه و بزرگسالان پرسپوليس به ايتاليا و استقرار در اين کمپ مذاکراتي داشت و درباره تعاملات ورزشي، فرهنگي و اقتصادي دو باشگاه نيز با وي به گفتگو پرداخت.

گفتني است، تيم نوارا ايتاليا از جمله تيم‌هاي حاضر در سري B ايتاليا است که کمپ بين‌المللي آن در ايتاليا از جمله کمپ‌هاي شناخته شده و مطرح است.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.